کلید محافظ جان (جریان نشتی) زیمنس

نمایندگی کلید محافظ جان زیمنس

فروشگاه کالای برق ال جی تامین کننده اصلی کلیدهای محافظ جان (جریان نشتی) زیمنس SIEMENS در ایران بوده و آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش کلید محافظ جان (جریان نشتی) زیمنس SIEMENS سری 5SV و 5SM و 5SU, 5SV می باشد. جهت مشاوره و خرید کلید محافظ جان (جریان نشتی) زیمنس SIEMENS با مهندسین فروش فروشگاه کالای برق ال جی تماس حاصل نمایید.نمایندگی محافظ جان زیمنس

شرکت زیمنس (Siemens) یکی از شرکت‌های بزرگ و معروف در حوزه فناوری و صنعت است. بخش برق صنعتی شرکت زیمنس متخصص در ارائه راهکارهای الکتریکی و اتوماسیون صنعتی است.

به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت برق، زیمنس تلاش می‌کند تا راهکارهای نوآورانه و پیشرفته در زمینه اتوماسیون صنعتی و تجهیزات برق را به مشتریان خود ارائه دهد.

SENTRON residual current protective devices (RCDs)

تعداد مصرف کنندگان برق در منازل و ساختمان های تجاری به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. آخرین دستگاه های الکتریکی اغلب از نظر مصرف جریان دارای ویژگی های کاملاً متفاوتی نسبت به دستگاه های قبلی هستند. این امر مستلزم استراتژی‌های حفاظتی جدیدی برای تاسیسات الکتریکی از جمله RCD یا RCCB مناسب است که در صورت بروز خطا، جریان را بلافاصله و ایمن قطع می‌کند.

5SV1 RCBO - حفاظت دوگانه در یک دستگاه
RCBO های فشرده 5SV1 به طور قابل اعتمادی از مدارهای الکتریکی مختلف در برابر جریان های خطا محافظت می کنند. آنها تشخیص جریان باقیمانده و حفاظت از جریان اضافه را تنها در یک عرض مدولار (MW) ترکیب می‌کنند و حفاظت شخصی و کابلی قابل اعتماد را در مناطق مختلف کاربرد تنها با یک دستگاه تضمین می‌کنند.

کلید مینیاتوری SIEMENS

مزایا:
1.صرفه جویی در فضا 50٪ به لطف یک راه حل فشرده برای حفاظت از جریان باقیمانده و خط مقاوم سازی ساده در سیستم های موجود به لطف طراحی یکسان
2.ادغام آسان در ریل های DIN به لطف فعال سازی لغزنده
3.امکان افزودن واحد AFD 5SM6 برای محافظت در برابر جریانات خطا، اضافه جریان، اتصال کوتاه و خطاهای قوس الکتریکی 


RCCBs – the right type for all cases
RCD های مجموعه SENTRON راه حل مناسبی را برای هر برنامه ای ارائه می دهند. همه RCD ها در انواع و نسخه های مختلف موجود هستند که برای تشخیص انواع مختلف جریان باقیمانده و مناطق مختلف کاربرد مناسب هستند.

5SV RCCBs, Type A and F

RCCBهای نوع A هم با جریان‌های خطای AC سینوسی و هم با جریان‌های خطای ضربانی DC حرکت می‌کنند. دستگاه های محافظ عمدتاً برای بارهای تک فاز با اجزای الکتریکی در منبع تغذیه استفاده می شود. مبدل های فرکانس تک فاز در بسیاری از دستگاه های مدرن مانند ماشین لباسشویی یا پمپ های گرمایش استفاده می شود. اینها می توانند جریانهای باقیمانده را از مخلوط فرکانس با اجزای فرکانس در محدوده کیلوهرتز تولید کنند. قطع کننده های مدار با جریان باقیمانده نوع F، که دارای قدرت جریان نوسانی > 3 کیلو آمپر و ظرفیت بار با جریان های خطای مستقیم DC تا 10 میلی آمپر هستند، در برابر این امر محافظت می کنند.

5SV3 RCCBs, type B/B+

برای محافظت در برابر جریان های باقیمانده DC صاف، از RCCB های جهانی حساس به جریان SIQUENCE 5SV3 نوع B/B+ با عملکرد SIGRES یکپارچه استفاده می شود. آنها دارای یک مبدل اضافی برای تشخیص جداگانه جریان های باقیمانده DC هستند و برای استفاده در سیستم های سه فاز بالادست مدارهای ورودی با یکسو کننده ها مناسب هستند.

RC units 5SM2, type A and F

واحدهای RC مطابق با DIN EN 61009-1 (VDE 0664-20) برای اتصال قطع کننده های مدار مینیاتوری مناسب هستند. در ترکیب با یک قطع کننده مدار مینیاتوری، آنها عملکردی مشابه RCBO ها را ارائه می دهند. آنها درجه بالایی از انعطاف پذیری در استفاده و عملکردهای حفاظتی بالا را امکان پذیر می کنند.

RCBOs 5SV1 Type A and F in 1 MW

RCBO ها (شکن های مدار با جریان باقیمانده با حفاظت جریان اضافی) تشخیص جریان باقیمانده و حفاظت از جریان اضافه را در یک دستگاه واحد ترکیب می کنند. RCBO های 5SV1 برای اولین بار جریان باقیمانده و حفاظت اضافه بار را در یک عرض مدولار (MW) ترکیب می کنند. بنابراین دستگاه های حفاظتی بیشتری را می توان در تابلوی توزیع نصب کرد و تأسیسات موجود را می توان به راحتی با عملکردهای حفاظتی جدید در یک راه حل صرفه جویی در فضا گسترش داد. دستگاه های حفاظتی همچنین می توانند در یک واحد AFD 5SM6 متصل شوند - بنابراین محافظت شخصی، خطی و پیشگیرانه در برابر آتش را ارائه می دهند.

5SU1 type A multi-pole RCBOs

5SU1 RCBO در نسخه های 2، 3 و 4 قطبی، قطع کننده های مدار جریان باقیمانده و قطع کننده های مدار مینیاتوری را در یک دستگاه ترکیب می کنند. آنها افراد را در برابر جریان های خطا و سیستم ها از اتصال کوتاه و اضافه بار محافظت می کنند. آنها حفاظت تمام قطب مدارهای نهایی را با 2، 3 یا 4 هادی خارجی و همچنین محافظت از هادی N در برابر اضافه بار ناشی از هارمونیک در مصرف کنندگان غیر خطی مانند منابع تغذیه رایانه شخصی، لامپ های کم مصرف یا لوازم الکترونیکی مصرفی تضمین می کنند.

5SU1 RCBOs Type A and F in 2 MW

5SU1 RCBO تشخیص جریان باقیمانده و حفاظت از جریان اضافه را در یک دستگاه ترکیب می کند. دستگاه های محافظ همچنین می توانند به یک واحد AFD 5SM6 متصل شوند و بنابراین حفاظت همه جانبه کامل با جریان های نامی تا 40 A و ظرفیت سوئیچینگ 10 کیلو آمپر را ارائه می دهند.


لیست قیمت محافظ جان (جریان نشتی) زیمنس

جهت خرید و اطلاع از لیست قیمت کلید محافظ جان (جریان نشتی) زیمنس با مهندسین فروش کالای برق ال جی نمایندگی فروش محصولات SIEMENS تماس بگیرید.

برای اینکه مناسب ترین و بهترین قیمت کلید محافظ جان زیمنس را بخواهید میتوانید با ما از طریق شماره - 02133948923 - 09107872779 - 09934164649  در ارتباط باشید.


تمامی محصولات معرفی شده در سایت موجود هستند  به دلیل محاسبه قیمت این محصول با یورو و دلار و همچنین متغییر بودن نرخ ارز ، قیمت محصولات در سایت درج نمی شوند لذا خواهشمند است جهت اطلاع از قیمت عمده قطعات ، مشاوره و خرید با فروشگاه تماس بگیرید.

آدرس فروشگاه مرکزی تهران :

خیابان لاله زار جنوبی - پاساژ ادیسون - پلاک 16 - کالای برق ال جی (آقای جلیلی)
شماره تماس:   

02133948923 - 09934164649

09107872779


دسته‌بندی