رله اضافه بار (بیمتال) ABB

فروش بیمتال (رله اضافه بار) ABB

برق ال جی نمایندگی رسمی بی متال (رله اضافه بار) ABB در ایران بوده و آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش بیمتال ABB می باشد. جهت مشاوره و خرید بی متال های ABB با مهندسین برق ال جی تماس حاصل نمایید.

نمایندگی بی متال ABB

شرکت ABB یکی از تولیدکنندگان معروف بی متال (رله اضافه بار) است. بی متال های ABB به عنوان محصولاتی با کارایی بالا و کیفیت بی نظیر شناخته شده‌اند. آنها برای استفاده در صنایع، کارخانجات و سیستم های الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بی متال ABB

ویژگی های بی متال ABB

1.کاربرد و استفاده آسان
رله‌های اضافه بار برای کنتاکتورهای ABB (مانند AF، کنتاکتورهای کوچک) مناسب هستند و می‌توانند مستقیماً بدون سیم‌کشی نصب و وصل شوند. رله‌های اضافه بار الکترونیکی با ترکیب محدوده‌های تنظیم جریان گسترده با سه کلاس خطا .

2.عملکرد متوالی
حالت تنظیم مجدد خودکار قابل انتخاب به شما امکان می دهد تا زمان خرابی و هزینه های خطا را برای نصب در مکان های پراکنده کاهش دهید. حالت تنظیم مجدد دستی را می توان با سیم پیچ تنظیم مجدد DRS-F تکمیل کرد که امکان کنترل از راه دور را در فواصل زیاد فراهم می کند.

3.طراحی بهینه شده
رله‌های اضافه بار الکترونیکی دقت بالا را با طراحی کارآمد انرژی ترکیب می‌کنند که نیازی به منبع خارجی اضافی ندارد. به دلیل همپوشانی محدوده های تنظیم جریان، می توان از استفاده در محدوده تنظیمات اجتناب کرد که باعث کاهش اتلاف حرارت نیرو می شود.

4.استارت مستقیم بر روی خط
استارت مستقیم یک راه حل ساده و اقتصادی برای کنترل موتورهای سه فاز غیر سنکرون است.
با اتصال یک کنتاکتور AF با یک رله اضافه بار حرارتی TF یا رله اضافه بار الکترونیکی EF می توانید به راحتی یک استارت مستقیم روی خط مونتاژ کنید. در یک ترکیب گسترده با استارت موتور دستی MO، همچنین می توان محافظت در برابر اتصال کوتاه را اجرا کرد.

5.استارت معکوس
این حالت راه اندازی یک روش محبوب برای محافظت از موتور در هنگام راه اندازی است و می تواند با اکثر موتورهای قفس سنجابی استفاده شود. استارترهای ستاره مثلث برای ماشین هایی که گشتاور راه اندازی بالایی دارند مانند پمپ ها، کمپرسورهای گریز از مرکز یا ماشین های چوب کاری ایده آل هستند. به لطف مجموعه‌های اتصال کامل ما، می‌توانید استارت‌های ستاره مثلث را با هر کنتاکتوری مونتاژ کنید.

6.استارترهای ستاره مثلث
استارت های معکوس از دو کنتاکتور برای تعویض اتصال دو ترمینال استفاده می کنند. این اجازه می دهد تا جهت موتور را تغییر دهید. به لطف مجموعه کامل لوازم جانبی ما، می توانید به راحتی ترکیبات استارت معکوس را جمع آوری کنید.

7.حفاظت موتور
رله های اضافه بار ABB در ترکیب با کنتاکتورها حفاظت قابل اعتمادی را برای موتورها در صورت اضافه بار یا خرابی فاز ارائه می دهند. در ترکیب با کنتاکتورهای 3 قطبی، رله‌های اضافه بار ABB امکان راه‌اندازی راه‌حل‌های استارت سفارشی مانند استارت مستقیم، استارت‌های معکوس یا استارت‌های ستاره مثلث را می‌دهند. ترکیب‌های بیشتر با فیوزها یا استارت‌های موتور دستی محافظت بیشتری در برابر اتصال کوتاه می‌دهد.
8.نصب از راه دور
حالت های تنظیم مجدد رله های اضافه بار ABB را می توان بین تنظیم مجدد دستی یا خودکار انتخاب کرد. در تاسیسات با مکان های پراکنده (مانند توربین های بادی)، حالت تنظیم مجدد خودکار امکان کاهش هزینه ها را با اجتناب از زمان سفر فراهم می کند.
9. شرایط محیطی
صرف نظر از اینکه در ارتفاعات بالا، محیط های شوک و لرزش یا مناطق خطرناک، رله های اضافه بار ABB برای مقاومت در برابر شرایط سخت طراحی و تایید شده اند. نسخه های خاص برای برنامه های حمل و نقل نورد بخشی از پیشنهاد ما است.
10.بارهای DC
علیرغم کاربردهای AC، رله های اضافه بار حرارتی نیز برای بارهای جریان مستقیم (به عنوان مثال برای موتورهای مورد استفاده در سیستم های ردیابی پنل خورشیدی) رتبه بندی می شوند. می توان از آنها برای کاربردهای سه فاز و تک فاز استفاده کرد.
11.نصب در فضای کوچک
رله های اضافه بار با کنتاکتورها سازگار هستند و می توانند بدون سیم کشی بیشتر وصل شوند. در ترکیب با کنتاکتورهای مینی ABB (سازگار با رله های اضافه بار T16 و E16DU)، نصب در فضاهای باریک امکان پذیر است.
12.برنامه های کارآمد
رله‌های اضافه بار الکترونیکی می‌توانند هزینه‌های انرژی را به دلیل مصرف انرژی کم‌شان کاهش دهند. علاوه بر این،
اندازه گیری جریان در مقایسه با دستگاه های حفاظت حرارتی دقیق تر است به طوری که انحراف در زمان خاموش شدن به حداقل می رسد.

در صورتی که علاقه‌مند به خرید بیمتال ABB هستید، می‌توانید به فروشگاه کالای برق ال جی نمایندگی ABB مراجعه کنید.

تمامی محصولات معرفی شده در سایت موجود هستند و به دلیل محاسبه قیمت این محصول با یورو و دلار و همچنین متغییر بودن نرخ ارز ، قیمت محصولات در سایت درج نمی شوند لذا خواهشمند است جهت اطلاع از قیمت عمده قطعات ، مشاوره و خرید با فروشگاه تماس بگیرید.


آدرس فروشگاه مرکزی ABB تهران :

خیابان لاله زار جنوبی - پاساژ ادیسون - پلاک 16 - کالای برق ال جی (آقای جلیلی)
شماره تماس:   

02133948923 - 09934164649

 - 09107872779

دسته‌بندی