نمایندگی ABB در ایران

برق ال جی (جلیلی) نماینده رسمی ABB در ایران میباشد و پخش محصولات برق صنعتی این برند را برعهده دارد. می‌توانید برای خرید انواع محصولات ABB با فروشگاه ما در ارتباط باشید.

کلید اتوماتیک ABB

کنتاکتور ABB

کلید هوایی ABB

کلید مینیاتوری ABB

کلید حرارتی ABB

کلید محافظ جان ABB

بیمتال ABB

کنترل فاز ABB

ای بی بی یکی از بزرگترین شرکت‌های مهندسی جهان است، محصولات برق صنعتی این شرکت به دلیل کیفیت بالای آن بیشتر در صنایع نفت و گاز ، صنایع فولاد و سایر فلزات ، پتروشیمی ها، صنایع معدن و سنگ و همچنین کارخانه های سیمان مورد بهره برداری قرار میگیرند.

نمایندگی ABB در ایران

ABB متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالاست که همواره با استانداردهای جهانی سازگار هستند. کیفیت محصولات ABB تنها به استانداردهای رایج محدود نمی‌شود، بلکه این شرکت رویکردهای دقیق خود را در مهندسی، تست، تولید و کنترل کیفی و نوآوری‌های مستمر برای ارتقاء محصولات دنبال می‌کند. محصولات ABB در شرایط سخت میدانی مورد آزمایش قرار می‌گیرند تا اطمینان حاصل شود که می‌توانند حتی در سخت‌ترین محیط‌های کاری عملکردی قابل اعتماد داشته باشند.

نمایندگی رسمی ABB در ایران کیفیت محصولات صنعتی ABB

ABB در خط تولید خود از بروز ترین تجهیزات و ماشین آلات و همچنین مواد اولیه درجه یک استفاده میکند تا کیفیت و کارایی محصولات خود را به بهترین شکل گارانتی کند. کیفیت تولیدات برق صنعتی شرکت ABB به طور کلی بسیار بالاست. ABB به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت برق شناخته می‌شود و تلاش برای ارائه محصولات با کیفیت و عملکرد برتر را دارد.
ABB برای تضمین کیفیت محصولات خود از آخرین و پیشرفته ترین استانداردهای کیفیت بین‌المللی استفاده می‌کند. محصولات برق و اتوماسیون صنعتی ABB در دنیا معروف به "سنگین کار بودن" میباشند ABB تمامی محصولات خود را برای کارکرد در محیط های خشن و با تنش مکانیکی بالا و همچنین استفاده در شرایط آب و هوایی بسیار گرم طراحی و تولید میکند تا حتی در بدترین محیط کاری این محصولات عملکردی بی نقص و خارق العاده از خود نشان بدهند. هدف ABB ارائه برقی ایمن، هوشمند و پایدار از نقطه تولید تا نقطه مصرف است.

برق ال جی نمایندگی ABB در ایران میباشد و پخش محصولات این برند اعم از کلید اتوماتیک، کنتاکتور، کلید هوایی، کلید مینیاتوری، کلید حرارتی، کلید محافظ جان، رله کنترل فاز، رله کنترل بار، رله های حالت جامد و مکانیکی، شاستی ها و عملگر های الکتریکی، دژنکتور VD4، کنتاکتور خلا ، بیمتال ، درایو ، الکتروموتور و ... را برعهده دارد.

نمایندگی ABB

لیست قیمت محصولات ABB

جهت خرید و اطلاع از لیست قیمت محصولات ABB با مهندسین فروش کالای برق ال جی نمایندگی ABB تماس بگیرید.

برای اینکه مناسب ترین و بهترین قیمت ABB و یا لیست قیمت ABB را بخواهید میتوانید با ما از طریق شماره - 02133948923 - 09107872779 - 09934164649  در ارتباط باشید.

نمایندگی ABB سابقه ABB در صنعت برق

شرکت ABB ، که نام اختصاری آن از حروف اول Asea Brown Boveri گرفته شده است، از زمان تأسیس در سال 1988 از ادغام دو شرکت قدرتمند یعنی Asea از سوئد و Brown Boveri از سوئیس، به عنوان یکی از پیشگامان بین‌المللی در زمینه تکنولوژی‌های قدرت و اتوماسیون شناخته می‌شود. این شرکت با بیش از 130 سال تاریخ در پس زمینه دو شرکت مؤسس خود، سابقه‌ای غنی در ارائه راهکارهای نوآورانه و پایدار در صنعت برق دارد.
ABB دیرینه‌ای طولانی در صنعت برق دارد و به طور مداوم رویکردهای خود را برای استفاده از فناوری‌های پیشرفته‌، پایدار و کارآمدتر تکامل داده است. این شرکت در اختراعاتی نقش داشته که صنعت برق را متحول کرده‌اند، از جمله توسعه برخی از اولین نیروگاه‌ها و عرضه دیجیتالی‌ترین سیستم‌های قدرت و اتوماسیون.

 نوآوری‌ها و دستاوردهای ABB

ای بی بی با بیش از یک قرن تجربه در زمینه برق رسانی به ما کمک می کند تا به آینده مطلوب دست یابیم. امروز، ما در حال ایجاد آینده کسب و کار و صنعت هستیم و تولیدکنندگان و شرکت‌ها را قادر می‌سازیم تا بر انرژی هوشمند تمرکز کنند. ما با اطمینان از اینکه مکان‌هایی که در آن زندگی و کار می‌کنیم نه تنها هوشمندتر، بلکه امن‌تر و پایدارتر هستند، آینده زندگی را می‌نویسیم.

فناوری های نوین ABB قدرت اجرای بزرگترین، بلند پروازانه ترین و غیر ممکن ترین پروژه های جهان را فراهم میکند.

آ ب ب همواره در تلاش بوده تا از طریق پژوهش و توسعه مستمر، محصولات خود را با آخرین دستاوردهای فناوری ارتقاء دهد. این شرکت به خاطر توسعه سیستم‌هایی که به صورت هوشمند با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و امکان پایش و مدیریت داده‌ها را فراهم می‌آورند، شناخته شده است.


کلید اتوماتیک abbکلیدهای اتوماتیک ABB سری XT

کلیدهای اتوماتیک MCCB (Molded Case Circuit Breaker) از برند ABB سری XT، نمونه‌ای از فناوری پیشرفته در زمینه حفاظت الکتریکی و سیستم ها هستند. این کلیدهای اتوماتیک در رنج 16 تا 1600 آمپر طراحی شده‌اند تا جریان‌ های خطرناک را قطع و سیستم‌های الکتریکی را در برابر بارهای بیش از حد و اتصال کوتاه مدار محافظت کنند.

تمامی کلید های اتوماتیک ABB با استاندارد های بالای اروپا و کیفیت بی نظیر در کشور ایتالیا تولید میشوند.

برای تهیه کلید اتوماتیک ABB میتوانید با برق ال جی نمایندگی ای بی بی در ایران با شماره های

 02133948923 - 09107872779 - 09934164649  در ارتباط باشید.


لیست قیمت کنتاکتور ABBکنتاکتورهای ABB سری AF

کنتاکتورهای برند ABB سری AF به دلیل کیفیت ساخت بسیار بالا و تکنولوژی جدیدی که ارائه می‌دهند مورد توجه قرار گرفته‌اند. این کنتاکتورها در جریان سه فاز از 9 تا 2850 آمپر، برای کنترل و قطع و وصل جریان در مدارات الکتریکی، از جمله برای موتورها و دیگر بارها، طراحی شده‌اند.
تمامی کنتاکتور های ABB با استاندارد های بالای اروپا و در کشور های فرانسه و سوئد تولید میشوند.
برای خرید و اطلاع از قیمت کنتاکتور های ABB با برق ال جی نمایندگی آ ب ب در تماس باشید.


کلید های هوایی ABBکلیدهای هوایی ABB سری EMAX2

کلیدهای هوایی ACB (Air Circuit Breaker) از برند ABB سری EMAX2 به عنوان نسل جدیدی از کلیدهای حفاظتی با سیستم قطع هوایی شناخته می‌شوند که با تکیه بر نوآوری و فناوری پیشرفته، عملکرد بهینه‌ای را در سیستم‌های توزیع انرژی فراهم می‌کنند.

تمامی کلید های هوایی ABB با استاندارد های بالای اروپا و کیفیت بی نظیر در کشور ایتالیا تولید میشوند.

کلیدهای هوایی ABB سری EMAX2 به منظور پاسخگویی به نیازهای مدرن صنایع و تجهیزات الکتریکی، از 630 تا 6300 آمپر طراحی شده‌اند، و با داشتن مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصر به فرد و پیشرفته، کارایی و پایداری سیستم‌های الکتریکی را بهبود می‌بخشند. هم اکنون میتوانید کلید های هوایی ABB را با قیمت دست اول بازار از نمایندگی ABB برق ال جی تهیه فرمایید.


کلید مینیاتوری ABB MCBکلیدهای مینیاتوری ABB

کلیدهای مینیاتوری MCB (Miniature Circuit Breaker) برند ABB به‌عنوان محافظ در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه در سیستم ها شناخته می‌شوند. این کلیدها، از جریان 2 تا 125 آمپر تولید میشوند که به‌طور گسترده در مصارف خانگی و صنعتی استفاده می‌شوند.کلید های مینیاتوری ABB که با کیفیت ترین کلید مینیاتوری جهان است در کشور آلمان و با آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید میشود و دارای طول عمر بسیار بالا میباشد.


نمایندگی کلید حرارتی ABBکلیدهای حرارتی ABB سری MS

کلیدهای حرارتی MPBC (Motor Protection Circuit Breaker) برند ABB سری MS یکی از راه‌حل‌های مطمئن برای حفاظت از موتورهای الکتریکی در برابر اتصال کوتاه و اضافه جریان میباشند. کلید های حرارتی ABB با دارا بودن کیفیت بی نظیر و مداومت کاری بالا مخصوص استفاده در صنایع حساس و سنگین صنعتی هستند و به لطف لوازم جانبی وسیع میتوان دامنه کاربری آنها را گسترش داد.

شما عزیزان میتوانید جهت استعلام قیمت روز محصولات ABB از طریق شماره های

 02133948923 - 09107872779 - 09934164649 با کارشناسان کالای برق ال جی نمایندگی ABB در ارتباط باشید.


نمایندگی ABB در لاله زار تهران

ما افتخار داریم که به عنوان نمایندگی رسمی ABB در ایران ، با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه واردات و فروش تخصصی محصولات برق صنعتی ABB اعم از کلید اتوماتیک ABB، کنتاکتور ABB، کلید هوایی ABB، کلید مینیاتوری ABB، کلید حرارتی ABB، کلید محافظ جان ABB، دژنکتور VD4، کنتاکتور خلا، بیمتال ABB و سایر محصولات این برند به صورت تخصصی توانستیم پاسخگوی نیاز مشتریانی باشیم که به دنبال کیفیت و بهره وری بالا در پروژه های خود هستند.
ما امکان تامین تمامی محصولات برق صنعتی ABB را فراهم کرده‌ایم. برای مشاهده و خرید محصولات ABB می‌توانید به فروشگاه آنلاین ما مراجعه کنید یا با شماره‌های تماس دفتر ما در ارتباط باشید.
با اعتماد شما به ما، امیدواریم که بتوانیم نیازهای شما را در زمینه محصولات برق صنعتی ABB پوشش دهیم.

با احترام،
برق ال جی نمایندگی رسمی ABB در ایران

تمامی محصولات معرفی شده در سایت موجود هستند به دلیل محاسبه قیمت این محصول با یورو و دلار و همچنین متغییر بودن نرخ ارز ، قیمت محصولات در سایت درج نمی شوند لذا خواهشمند است جهت اطلاع از قیمت عمده قطعات ، مشاوره و خرید با فروشگاه تماس بگیرید.


آدرس فروشگاه مرکزی ABB لاله زار تهران :

خیابان لاله زار جنوبی - پاساژ ادیسون - پلاک 16 - برق ال جی (آقای جلیلی)
شماره تماس:   

02133948923 - 09934164649

09107872779

نمایندگی ABB


ABB representative in IRAN

LG Electric Industrial Group is ABB representative in Iran and you can contact our store to buy ABB products
LG Electric is the representative of ABB in Iran and sells the products of this brand including MCCB, contactor, ACB, MCB, MPCB, RCCB & RCBO, vacuum contactor, Overload Relay, drive, electric motor and etc


ABB representative in Lalezar, TEHRAN

We are proud to be the official representative of ABB in Iran, with more than 20 years of experience in supplying ABB industrial low voltage products. To view and buy ABB products, you can visit our online store or contact our office contact numbers
With your trust in us, we hope to cover your needs in ABB industrial power products

With respect
LG ELECTRIC, ABB representative in IRAN


Address of ABB central store in Tehran

LG ELECTRIC (Mr. JALILI)

No.16, Edison Passage

South Lalezar St, TEHRAN, IRAN